Trójmiejska Strefa Szkód

Zostań naszym partnerem!

 Brak opłat wstępnych
Przejrzysty system wynagrodzeń
Program szkoleń
Wsparcie w rozwoju
Benefity

Partner

Od 2020 roku aktywnie rozwijamy nasz program partnerski. Na dobry początek mamy do zaoferowania za samo przekazanie kontaktu do osoby poszkodowanej, 15% od naszego dochodu. Co jest najważniejsze? Nie ważne z jakiej usługi poszkodowany skorzysta, czy chce uzyskać dodatkowe środki, czy chce naprawić pojazd, a może tylko wynająć pojazd zastępczy – Ty z każdej masz dochód. Współpracują z nami przedstawiciele różnych branż. Warsztaty samochodowe, wypożyczalnie samochodów, kancelarie prawne, biura rzeczoznawcze, ponieważ uzupełniamy ich ofertę. Są z nami firmy posiadające floty pojazdów, gdyż sprawnie optymalizujemy ich koszty utrzymania, generując swoisty cachback (nawet przy pojazdach leasingowanych). Są z nami przedstawiciele wielu innych branż, gdyż zdarzenie może przytrafić się każdemu z nas! Wystarczy nam kontakt, resztą zajmiemy się sami. Wiemy jak to robić – robimy to od lat.

Rozpoczęcie współpracy jest bardzo klarowne. Rejestrujesz się, w zakładce moje konto podajesz kilka danych, akceptujesz umowę i już jesteś naszym partnerem. W panelu znajduje się formularz w którym określasz co się stało i już widzisz w zakładce sprawy ich listę oraz wynagrodzenie przypisane do każdej z nich. Wynagrodzenie jest naliczane od momentu dodania pierwszego dokumentu płatniczego w sprawie.

W zakładce moje konto od tej chwili masz podsumowanie swojego salda. Najważniejsze aktualne saldo to kwota jaką masz w danej chwili do wypłaty. Wystarczy nacisnąć przycisk i zlecasz wypłatę środków.

Z uwagi na to, że 30% spraw trafia do sądu i czas oczekiwania wynosi nawet 4 lata, wyodrębniliśmy dwa statusy rozliczenia sprawy. Pierwszy to „zaliczka” – gdy sprawa jest w toku, a wpłynęły środki. Do nas wpłynęły to i Tobie od razu się należą. Zaliczka jest naliczana procentowo płatności do dokumentu sprzedaży. Drugi to „100%”, gdy sprawa zostanie zamknięta. Średnia wysokość prowizji za samo dostarczenie sprawy (analizując dane od 03.2020r.) wynosi 417 zł.

Manager

Uzyskując 10 przekazanych spraw automatycznie stajesz się managerem i od tego momentu za przekazanie sprawy uzyskujesz 20%, ale dodatkowo uzyskujesz kluczową możliwość budowania własnego zespołu partnerów. Każdy partner przy zawieraniu umowy wybiera swojego managera. Każdy przypisujący Ciebie, pracuje na Twój wynik. Za każdą pozyskaną sprawę otrzymujesz różnicę procentową, czyli 20%-15%=5%, co jest swoistym dochodem pasywnym.

Opiekun

Kolejna funkcja pojawia się gdy Twoja struktura dostarczy 30 spraw. Od tego momentu masz prawo (ale nie musisz) stać się opiekunem klienta i otrzymywać 40% za sprawę. Głównym dodatkowym zadaniem jest gromadzenie informacji oraz elektroniczne podpisanie umowy z poszkodowanym. Od tego momentu jesteś pełnoprawnym współpracownikiem Trójmiejskiej Strefy Szkód. Otrzymujesz służbowy numer telefonu, wizytówki, adres email oraz gadżety. Dodatkowo uzyskujesz prawo do  obsługi sprawy pochodzących od innych struktur oraz kanałów marketingowych. 

Likwidator

Likwidator! Jak to dumnie brzmi. Ta funkcja to już 50% z dochodu sprawy. Porównując do krupiera – rozdajesz karty. Masz gotowe narzędzia do likwidacji i kontrolujesz zachodzące procesy. Masz przełożenie na pracę specjalistów, zlecasz usługi, dbasz o dobro swoich klientów i struktur. Wkraczasz w świat finansów firmy. Warunkiem jest 100 zamkniętych spraw. Zapewniamy Ci służbowy laptop.

Dyrektor

Dyrektor. Gdy licznik wybije 300 zamknietych spraw obejmujesz tą funkcję. Dodatkowym zakresem obowiązków jest szkolenie oraz zawieranie umów z podwykonawcami, analiza warunków handlowych. Firma zapewnia Ci samochód służbowy, a Ty masz 53% z każdej sprawy.

Dyrektor generalny

Dyrektor generalny. Gdy licznik wybije 1000 zamknietych spraw obejmujesz tą funkcję. Dodatkowym zakresem obowiązków jest wyznaczanie koncepcji rozwoju firmy, kontakt z zarządem. 55% nalicza się przy każdej sprawie. Od firmy otrzymujesz samochód klasy prermium.

Nie czekaj, zarejestruj się już dziś!

TRÓJMIEJSKA STREFA SZKÓD SP. Z O.O.

ul. Szafarnia 11/F8 80-755 Gdańsk
NIP: 583-338-42-92
REGON: 385216983
KRS: 0000821690
Numer konta: 75 1140 2004 0000 3102 7961 7566

Trójmiejska Strefa Szkód 2022 © Wszystkie prawa zastrzeżone

REJESTROWANA OSOBA JEST KLIENTEM

REJESTROWANA OSOBA NIE JEST KLIENTEM