Trójmiejska Strefa Szkód

Peugeot 307

▪ Niewielka szkoda. Sprawca kolizji bezsprzecznie przyznał się do winy oraz wylegitymował się polisą wykupioną w firmie Uniqa. Między uczestnikami zostaje spisane oświadczenie.

▪ Na podstawie danych podanych w oświadczeniu, poszkodowana zgłasza szkodę u ubezpieczyciela. Z uwagi na stłuczoną lampę, od razu otrzymuje do dyspozycji auto zastępcze.

▪ Następnie odbywają się oględziny uszkodzonego auta. Wycena rzeczoznawcy jest dosyć korzystna dla poszkodowanej i opiewa na 2700 zł.

▪ Pełna optymizmu decyduje się na naprawę pojazdu we własnym zakresie. Teraz pozostaje tylko oczekiwać na wpływ środków od ubezpieczyciela. Niestety tydzień później firma Uniqa informuje, że polisa nie jest ważna, jednocześnie wskazując, że aktualną sprawca posiada w Axa.

▪ Poszkodowana nie będąc specjalistą, nie zweryfikowała polisy, biorąc za wiarygodne dane podane przez sprawcę w oświadczeniu.

▪ Na tym etapie sprawa trafia do nas. Natychmiast podejmujemy stosowne kroki. Zalecamy zwrot samochodu zastępczego do Uniqa. Pobieramy komplet dokumentacji i zaczynamy działać.

▪ Wydajemy poszkodowanej samochód zastępczy z naszej floty, do dyspozycji przez cały okres likwidacji szkody.

▪ Zgłaszamy szkodę do firmy Axa. Po wizycie rzeczoznawcy otrzymujemy wycenę na 1472 zł. Różnica kolosalna, co wywołuje niepokój u poszkodowanej. Bez naszej pomocy, zapewne taką kwotę by otrzymała.

▪ Zajmujemy się dochodzeniem roszczeń. Axa broni się rękoma i nogami, doszukując się nietechnologicznych napraw w przeszłości na zderzaku oraz kilku innych zabiegów, weryfikujących wartość szkody.

▪ Mając na uwadze wartość pojazdu na poziomie 5-6 tysięcy nie było zbyt dużego pola manewru. Mimo wszystko uzyskujemy odszkodowanie na poziomie 4500 zł! Samochód zastępczy odbieramy, po odzyskaniu przez poszkodowaną auta po naprawie.

Po raz kolejny udowodniamy, że współpraca z nami przynosi korzyści! Na nasze konto trafia kolejny zadowolny klient, któremu mogliśmy pomóc!

TRÓJMIEJSKA STREFA SZKÓD SP. Z O.O.

ul. Szafarnia 11/F8 80-755 Gdańsk
NIP: 583-338-42-92
REGON: 385216983
KRS: 0000821690
Numer konta: 75 1140 2004 0000 3102 7961 7566

Trójmiejska Strefa Szkód 2022 © Wszystkie prawa zastrzeżone

REJESTROWANA OSOBA JEST KLIENTEM

REJESTROWANA OSOBA NIE JEST KLIENTEM